PERFEKCJONIZM – Jak lepiej sobie radzić w relacji z  perfekcjonizmem?

PERFEKCJONIZM – Jak lepiej sobie radzić w relacji z  perfekcjonizmem?

Zapraszamy do udziału w grupie pracy własnej -
"Jak lepiej sobie radzić w relacji z perfekcjonizmem?"
Natalia i Marta

Kilka ważnych słów o grupie:

Program został stworzony z myślą o specjalistach/tkach pracujących w obszarze zdrowia psychicznego.

Celem naszej wspólnej podróży będzie wspieranie życzliwości względem siebie, własnych standardów i oczekiwań. Zatrzymamy się przy tym, co dla nas ważne i jak możemy to wykorzystać w pracy z surowym wewnętrznym krytykiem. Będzie przestrzeń na doświadczanie technik relacyjnych, wyobrażeniowych, poznawczych i behawioralnych.

Perfekcjonizm oczarowuje poczuciem kontroli, siłą napędową do działania, gratyfikacjami i głaskami ze strony bliższych i dalszych. Jednak tuż za rogiem czyha napięcie, emocjonalne i fizyczne wyczerpanie, poczucie samotności oraz nieustająco dudniące myśli “nigdy dość”.

 

A JAK TEN PROGRAM WYGLĄDA W PRAKTYCE?

SPOTKANIA

Program realizowany jest w formie dwóch spotkań stacjonarnych we Wrocławiu oraz dwóch spotkań peer-to-peer w formie online.

PRAKTYKA

Ćwiczymy, doświadczamy, rozmawiamy, wzmacniamy relacje i praktykujemy psychotearpeutyczne siostreństwo vs braterstwo.

CBT

Plan grupy został stworzony w oparciu o program pracy grupowej CBT (Shafran, Egan, Wade, 2018; Martin, 2019), dotyczący perfekcjonizmu z włączeniem technik 3 fali CBT.

Dla kogo jest grupa pracy własnej:

2U1A4565 (1)

Program dedykowany jest dla psychologów/żek, psychoterapeutów/ek oraz innych specjalistów/ek pracujących w obszarze zdrowia psychicznego.
Dla tych z Was, którzy/które:

Ramowy program grupy:

PODSUMOWUJĄC:
PRAKTYKA
WSPÓLNOTA
ROZWÓJ

PODSUMOWUJĄC:
PRAKTYKA – WSPÓLNOTA – ROZWÓJ

INFORMACJE organizacyjne

Data rozpoczęcia i liczba godzin w programie

32-godzinny program rozpoczynamy 18 października 2024

Liczba spotkań

2 spotkania stacjonarne z prowadzącymi (20 godz.) w dniach:
18.10.2024
15.11.2024
2 spotkania peer-to-peer w formie online (2 godz.) - mini kręgi refleksji i doświadczeń, spotkania w małych grupach. Termin elastycznie dopasowany do potrzeb uczestników/czek danej grupy.

Praca własna

Praca własna jest realizowana w ramach wykonywania zadań terapeutycznych w czasie pomiędzy spotkaniami z grupą. Obejmuje ona 4 zadania, na których realizację potrzeba ok. 2 godzin w tygodniu.

Koszt

Całkowity koszt to 1200zł

Pierwsza wpłata (150 zł) płatna przy zakupie.
Pozostała kwota (1050 zł) do zapłacenia w 1 lub 3 ratach.

Liczba miejsc ograniczona.

DLACZEGO WARTO?

PROWADZĄCE

dr Natalia Liszewska – psycholożka, wykładowczyni Uniwersytetu SWPS, psychoterapeutka poznawczo behawioralna (cert. nr 527), certyfikowana superwizorka PTTPB (cert nr. 81), interwentka kryzysowa. Założycielka Instytutu Terapii Poznawczo Behawioralnej. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych.

Absolwentka licznych szkoleń, studiów, kursów konferencji z zakresu III Fali CBT szczególnie ACT, FAP i CFT prowadzonych m.in. przez Harris, Hayes, Gilbert, Kanter, Leahy. Umiejętności zdobywała m.in. w: Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT, Szkole Psychoterapii Systemowej WTTS, Szkole Trenerów umiejętności psychospołecznych Metrum, Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium przeciwdziałania przemocy rodzinie, Kursie psychoterapii zaburzeń seksualnych w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku.

dr Natalia Liszewska

dr Marta Szastok – psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (cert. nr 1120), adiunktka na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną. Realizuje zajęcia i wykłady z zakresu psychologii klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem metod pracy terapeutycznej. Współautorka publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Interesuje się wykorzystaniem nowych technologii w psychoedukacji i psychoterapii.

Kopia Kopia IG new (6)

Liczba miejsc ograniczona.

Masz pytania?

Napisz: kontakt@itpb.pl lub zadzwoń: 511-322-117

Copyright © 2021-2023 ITPB Sp. z o.o.
Szkolenia napędza platforma Pubigo